Osebje
Predstojnik Kliničnega oddelka za ortopedijo:
- doc. dr. Andrej Moličnik, dr. med., spec. ortop., andrej.molicnik@ukc-mb.si
Namestnik predstojnika Oddelka:
- doc. dr. Gregor Rečnik, dr. med., spec. ortop.
Strokovna vodja zdravstvene nege Oddelka:
- Hilda Rezar, mag. zdr. nege, hilda.rezar@ukc-mb.si
Namestnica strokovne vodje zdravstvene nege Oddelka:
- Andreja Golob, dipl. m. s.
Tajnica Oddelka:
- Alenka Pinterič
Zdravniki specialisti ortopedske kirurgije:
- Tomaž Bajec, dr. med., spec. ortop.
- prof. dr. Matjaž Vogrin, dr. med.
- doc. dr. Zmago Krajnc, dr. med., spec. ortop.
- Milko Milčič, dr. med., spec. ortop.
- doc. dr. Gregor Rečnik, dr. med., spec. ortop.
- izr. prof. dr. Samo K. Fokter, dr. med., spec. ortop.
- Matevž Kuhta, dr. med., spec. ortop.
- Igor Novak, dr. med. spec. ortop.
- doc. dr. Matjaž Merc, dr. med., spec. ortop.
- doc. dr. Jakob Naranđa, dr. med., spec. ortop.
- doc. dr. Robi Kelc, dr. med. , spec. ortop.
- Matic Pen, dr. med., spec. ortop.
Diplomirane medicinske sestre v negovalni enoti:
- Maja Bertoncelj, dipl. m. s.
- Bogdana Žižek, dipl. m. s.
- Andreja Gričnik, mag. zdr. nege
- Veronika Hohler, dipl. m. s.
- Barbara Štern, mag. zdr. nege
- Jasmina Pišotek dipl. m. s
- Andreja Golob, dipl. m. s.
- Maja Brodnik, dipl. m. s.
- Stejsi Časar, dipl. m. s.
- Nastja Hostnik, dipl. m. s.
- Božidar Bele, mag. zdr. nege
- Tina Uršič, dipl. m. s.
- Tjaša Pavlinič, dipl. m. s.
Diplomirane medicinske sestre – operativni čakalni seznami:
- Mateja Šiško, dipl. m. s.
- Nataša Čoh, dipl. m. s. (38. člen ZzDej-K)
Negovalni tim v ambulanti:
- Mateja Menhart, dipl. m. s.
- Tadeja Cmager Kumek, dipl. m. s. (38. člen ZzDej- K)
- Urška Klevže, tzn
Srednje medicinske sestre in zdravstveni tehniki v negovalni enoti:
- Marija Ploj, zt
- Sabina Šantl, zt
- Klavdija Zorko, zt
- Maja Mavher, zt
- Aleksandra Urnaut, zt
- Katja Kuhl, zt
- Petra Lampreht, zt
- Mihela Gerželj, zt
- Natalija Ljubec Mlakar, zt (dipl. m. s.)
- Lea Virk, zt
- Peter Bedenik, zt
- Tina Škrabl, zt
- Teja Smodiš, tzn
- Lili Šipek, zt
- Almin Imamović, zt
- Tamara Šuman, zt
- Peter Bedenik, zt
- Šuman Tamara, zt
- Amina Imamovič, zt
- Tina Javšnik, tzn
- Anika Muršec, zt
- Florentina Qunaj, zt - pripravnica
- Nejc Domjan, zt
Administracija oddelka:
- Alenka Pinterič
- Andreja Zorko
- Suzana Dobaj
- Renata Muršec
- Andreja Dobaj
Fizioterapija na oddelku:
- Jana Skodič, dipl. fizio.
- Liljana Dragšič, dipl. fizio.
- Tomaž Pekovšek, dipl. fizio.
- Timotej Senekovič, dipl. fizio.