slovenski jezik angleški jezik nemški jezik ruski jezik kitajski jezik Dostopnost Išči

Zahvala

20. 11. 2020

Spoštovani!

Iskrena hvala vsem, ki ste nam priskočili na pomoč pri obvladovanju epidemije COVID-19 v naši ustanovi. Epidemija nas je postavila v situacijo, ki je za vse nas popolnoma nova. Potreben je bil takojšnji pristop k reševanju izziva in od nas še vedno terja fleksibilnost.

Vsak izmed vas s svojim delom doprinaša k odličnim rezultatom zdravljenja v naši ustanovi in pomaga s svojo požrtvovalnostjo v teh težkih pogojih dela.

V delo je trenutno vključenih:

- 16 podjemnikov (5 upokojenih medicinskih sester, 1 radiološki inženir, 9 medicinskih sester in 1 zdravnik),

- 1 zdravnik ZD Maribor,

- 5 zaposlenih pri koncesionarjih (MDT&T d.o.o., Šubic-diabetologija d.o.o., Zdravstveni center Flis Maribor),

- 209 študentov zdravstvenih in nezdravstvenih smeri,

- vsi študentje, ki opravljajo redne klinične vaje (medicina in zdravstvena nega) pomagajo tudi izven vaj na vseh področjih, kjer jih potrebujemo,

- 1 zdravstveni tehnik prostovoljec,

- 2 prostovoljca iz Rdečega Križa v sodelovanju s Civilno zaščito Mestne občine Maribor in Civilno zaščito RS.

Veliko ljudi nam je že pomagalo in zaključilo s svojo pomočjo, veliko vas še pomaga in bo tudi v prihodnje.

Še enkrat hvala vsakemu posamezniku.

Skupaj zmoremo in nam bo uspelo!

izr. prof. dr. Matjaž Vogrin, dr. med.

Strokovni direktor UKC Maribor

Zahvala.pdf