Prepoved obiskov in izjeme

23. 06. 2020

Spoštovani,

ker je naša ustanova določena kot COVID bolnišnica hkrati pa pojavljanje novih žarišč narekuje nadaljevanje z ukrepi varovanja bolnikov in zaposlenih, v UKC Maribor še vedno velja splošna prepoved obiskov. Razen v izjemnih primerih, kot so kritično bolni pacienti, pacienti, ki so v bolnišnici že dalj časa, vendar zgolj na 1 zdravo osebo, do 30 minut, po predhodni telefonski odobritvi predstojnika oddelka, ob upoštevanju vseh predpisanih varovalnih ukrepov. Preventivni ukrep je namenjen preprečevanju širjenja virusnih okužb in velja do preklica.

Hvala za razumevanje.