Zapora ceste za objektom Klinike za interno medicino

29. 09. 2021

V času med 30. 9. 2021 in 1. 10. 2021 se bodo vršila dela vezana na širitev interne, požarne poti ob Titovi cesti. Pri tem se bo obstoječa, dotrajana ograja zamenjala z novo in se ustrezno zamaknila. V tem času bo onemogočena vožnja po interni cesti, za objektom Klinike za interno medicino, mimo glavne kuhinje, do interne ceste med objektom ORL in Urgentnim centrom. Med 06.00 in 08.00 uro zjutraj bodo po tej cesti možne le nekatere dostave živil do glavne kuhinje. Dostopi v druge objekte bodo omogočeni iz sprednjih strani objektov preko glavnih vhodov. V času izvajanja del vljudno naprošamo vse bolnike, obiskovalce, zunanje sodelavce, zaposlene, izvajalce urgentnih in neurgentnih prevozov ter dostavljavce, da spoštujejo postavljeno signalizacijo in prometno ureditev. Hvala za razumevanje.