Opozorilo - koronavirus

31. 01. 2020

Spoštovani,

če imate VROČINO z znaki okužbe dihal, ki se kažejo predvsem, ne pa izključno, s KAŠLJEM IN/ALI TEŽKIM DIHANJEM in ste v 14 dneh pred začetkom bolezni bili na Kitajskem ali ste bili v tesnem stiku s potrjenim primerom okužbe z 2019 – nCoV ali utemeljeno sumite, da bi bili lahko okuženi z virusom 2019 – nCoV, pred vstopom v objekte UKC Maribor POZVONITE IN POČAKAJTE NA NAVODILA ZDRAVSTVENIH DELAVCEV. PROSIMO, DA NE VSTOPATE BREZ DOVOLJENJA ZDRAVSTVENIH DELAVCEV.

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo.