Obvestilo za osebe, ki so obiskale službo nujne medicinske pomoči v prostorih UKC Maribor

30. 06. 2020

Vse bolnike in njihove spremljevalce, ki so prostore Urgentnega centra v prostorih UKC Maribor obiskali v petek 26. 6. med 7. in 19. uro, v nedeljo 28. 6. med 7. in 19. uro ter v ponedeljek 29. 6. med 7. in 16. uro, prosimo, da naj v naslednjih 14 dneh opazujejo svoje zdravstveno stanje in v primeru znakov akutne okužbe dihal (nahod, kašelj, bolečine v žrelu, povišana telesna temperatura, bolečine v mišicah …), najprej po telefonu pokličejo svojega osebnega zdravnika. Pri tem je pomembno, da se poleg opisa zdravstvenega stanja navede tudi obisk urgentnega centra v UKC Maribor v omenjenem obdobju.

Več: Obvestilo za osebe - Urgentni center UKC MB.pdf