Obvestilo pacientkam Ginekološkega dispanzerja UKC Maribor

12. 11. 2021

Obveščamo Vas, da je zaradi COVID epidemije in s tem zmanjšanega števila razpoložljivega zdravstvenega kadra, že od začetka epidemije zmanjšano število ginekoloških dispanzerjev. Sistem izbranega ginekologa v trenutni situaciji v UKC Maribor ne deluje. Pri pregledih imajo prednost nosečnice, pacientke s težavami in pacientke za preventivni program ZORA. V danih razmerah se poskušamo kar najbolj prilagoditi, da bi delo potekalo kvalitetno, tekoče in v korist naših pacientk. Prosimo vas za razumevanje in potrpljenje, če zaradi pomanjkanja kadra pride do podaljšanja čakanja na pregled.