Gradimo skupaj – prispevaj za onkologijo

05. 04. 2012

UKC Maribor je po dolgoletnih prizadevanjih pričel z gradnjo onkologije konec leta 2011. V neposredni bližini Klinike za kirurgijo UKC Maribor v pripravljenem izkopu že nastaja podoba bodočega objekta onkologije.

Projekt Gradnja onkologije v Mariboru predstavlja eno večjih investicij UKC Maribor za katerega pa finančna sredstva še niso v celoti zagotovljena. UKC Maribor se ob tem obrača na vse, ki bi s prostovoljnim prispevkom lahko pomagali pri gradnji tako pomembne zdravstvene enote kot je onkologija.

Dobrodelni prispevek lahko zainteresirani nakažejo na TRR SI56 0110 0603 0278 185 sklic na številko 1105 odprt pri UJP Slovenska Bistrica, s pripisom ˝onkologija˝. UKC Maribor se zavezuje, da bo vsa donirana sredstva namenil izključno namenu donacije.

Vsak prispevek šteje!

Gradnja objekta onkologije – marec 2012

Računalniški prikaz bodočega objekta onkologije