Študentje bodo obdarili otroke v UKC Maribor

15. 12. 2011

Na Kliniki za pediatrijo UKC Maribor bodo v petek, 16. decembra ob 10. uri v sejni sobi Klinike za pediatrijo bolne otroke obiskali študentje iz Študentska organizacija Univerze v Mariboru (ŠOUM) in Kluba študentskih in dijaških družin Maribor. Malim bolnim junakom bodo predali izdelke in darila, ki so jih pripravljali v dobrodelni ustvarjalni delavnici.

Skupaj z otroci bodo okrasili božično drevo, otrokom bodo razdelili voščilnice in jim z druženjem skušali pričarati čim bolj praznično vzdušje.

Po dogodku bodo pristojni na voljo za izjave.