Oddelek za REPRODUKTIVNO MEDICINO IN GINEKOLOŠKO ENDOKRINOLOGIJO

Ukrepi povezani z zajezitvijo širjenja virusa in ohranjanja zmogljivosti zdravstvenega sistema

Spoštovane, spoštovani!

Sporočamo vam, da je od ponedeljka, 15.11.2021, potrebno za vse obiske v UKC Maribor izpolnjevati PCT pogoj.

Zaradi ponovnega širjenja virusa SARS-CoV-2, s tem povezanega vse resnejšega stanja in ukrepov povezanih z zajezitvijo širjenja virusa in ohranjanja zmogljivosti zdravstvenega sistema (tako vladnih kot ukrepov zdravstvenih ustanov) vas obveščamo, da skladno s spreminjajočimi razmerami prilagajamo tudi delo v ambulantah in na oddelku.

Začasno ne naročamo parov na prvi pregled v Ambulanto za zdravljenje neplodnosti. Vsi zainteresirani lahko pošljete podatke (ime, priimek, datum rojstva, telefonska številka, naslov elektronske pošte, ZZZS številka, številka napotnice za našo ambulanto), uvrščeni boste na čakalno listo za pregled in obveščeni o terminu cca. 2 meseca pred samim terminom (na domači naslov).

Začasno je ustavljeno pošiljanje navodil za postopke izventelesne oploditve.

Operativna diagnostika in operativna terapija se izvajata v zelo okrnjenem obsegu.

Delo se bo izvajalo glede na razpoložljiv kader, zato prosimo, da upoštevate napotke zaposlenih.

Upamo, da se bodo razmere čim prej stabilizirale in umirile, pazite nase in na druge in hvala za razumevanje.

Maribor, 16.11.2021

Privolitev na zdravljenje neplodnosti z zunajtelesno oploditvijo v času pandemije.pdf

Od pon. do pet.

ivf.mb@ukc-mb.si